fbpx

Eduarti, Sara dhe Arbri në vendin e opinionistëve të BBV, Arbana Osmani befason: Paneli perfekt, paneli i ëndrrave

big.jpg

Regjisori Eduart Grishaj, njëherësh partneri i moderatores Arbana Osmani ka publikuar disa video në instastory teksa ai, Sara Hoxha dhe Arbër Hajdari ndodheshin të ulur në vendin e opinionistëve në Big Brother Vip, para fillimit të spektaklit.

Arbana me shaka u thotë se janë paneli i ëndrrave, sepse panelistët e vërtetë janë Arbri dhe Balina Bodinaku.

“Paneli perfekt. Paneli i ëndrrave.

Prit ta ngushtoj cik ekranin (qesh), se këtë e kemi të realitetit, tjetrin.’. tha Arbana.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303