fbpx

Eglein Laknori e thotë, ja shuma e majme që ka shpenzuar për dasmën e Elionës

egle.png

Aktori i Klanifornia ka qenë i ftuar në emisionin Glamour ku ka folur për jetën private, profesionale dhe marrëdhëniet me kolegët. Eglein Laknori është shprehur se ka shpenzuar shumë para te dasma e koleges së tij, Eliona Pitarka, e cila kurorëzoi dashurinë me bashkëshortin vetëm pak ditë më parë.

Ester Bylyku: Cila është shuma më e çmendur që ke shpenzuar kohët e fundit?

Eglein Laknori: Kam harxhuar 500 mijë lekë për një natë te dasma e Eliona Pitarkës. Qoka, kostumi, karburanti, dhe veshja e gruas më shkruan 500 mijë lekë. Eliona më ka shkuar gjysmë milioni dasma jote.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303