fbpx

Einxhel dhe DJ Dagz puthje të ‘nxehta’ gjatë natës, vjen propozimi i papritur

einxhel.png

Nuk stepet më Einxhel dhe DJ DAGZ. Çifti ka shkëmbyer mbrëmjen e djeshme puthje të ’nxehta’ mes tyre teksa të gjithë banorët kanë qenë duke fjetur.

Në këto momente ka ardhur edhe propozimi i Arbërit, i cili ka ftuar Einxhel që ta kalojnë natën bashkë te suita, por moderatorja nuk e ka pranuar këtë.

Gjatë mbrëmjes së djeshme, DJ Dagz ishte i dyzuar për të vazhduar lojën dhe tha se një nga arsyet që pranoi të qëndronte në shtëpi ishte pikërisht Einxhel.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303