fbpx

Einxhel për Ilirin: Ai në syrin e publikut është viktima e kësaj shtëpie

640-0-5df94cf729373.jpg

Para disa ditësh Einxhel me Ilirin ka pasur një debat të ashpër mes njëri-tjetrit.

Në një bisedë me Semit ajo i thotë asaj se akoma nuk po e përtyp dot faktin që Iliri u zgjodh i preferuari nga publiku duke i ditur reagimet dhe veprimet e tij brenda kësaj shtëpie.

“Ai njeri akumulon dhe bën viktimën në Prime. Në syrin e publikut ai është viktima në këtë shtëpi”, shtoi banorja.

“Nuk e di si ma ka mbajtur goja për ti thënë që ti shite historinë e jetës tënde për një lojë sepse e dija që gjëja do të degradonte”, tha Einxhel.

“Ai më ka thënë non stop fallxhore e shumë gjëra të tjera. Nuk më intereson nëse dola keq në Prime pasi atë që e kam e them dhe do vazhdoj ta them që ai njeri nuk më pëlqen aspak“, shprehet ajo e shqetësuar.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303