fbpx

Einxhel Shkira: Dua të bëhem nënë edhe nëse nuk do martohem

640-0-60c4c6999a7dc.jpg

Einxhel Shkira ka folur në Big Brother rreth dëshirës për t’u bërë nënë në të ardhmen, por për të nuk ka rëndësi martesa. “Dua të bëhem nënë, por nuk kam pse pres për njeriun e duhur që të ndodhë. Nuk po them që do marr të parin që më del në rrugë, por mjafton të jetë një person që do fëmijë dhe do të kujdeset për të ndërkohë që secili vazhdon jetën”, u shpreh Einxhel.

Ajo pranoi gjithashtu se për këtë arsyetim është gjykuar shumë nga ata persona që besojnë se fëmija duhet rritur me babanë dhe nënën pranë. “Ka shumë fëmijë që janë rritur vetëm me një prind dhe kanë pasur familje të shëndetshme”, u shpreh moderatorja.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303