fbpx

Ekstradohet nga Holanda 39-vjeçari i dënuar për vrasje

qemalaj.jpg

Një 39-vjeçar i dënuar me 23 vite burg për vrasje dhe 8 vite burg për trafik lëndësh narkotike është ekstraduar nga Amsterdami.

Bëhet fjalë për shtetasin Bledar Qemalaj, lindur në Fier. Ai është dënuar me 23 vite burg në vitin 2006 për vrasje me paramendim.

Ndërsa në vitin 2009 është dënuar me 8 vite burg për trafik droge.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *