23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Ekzekutimi i ish policit, detaje të reja nga hetimi

spot_img

Detaje të reja kanë dalë në dritë, të cilat lidhen me vrasjen para një muaji të ish-policit, Arben Bilali.

Mësohet se pas gjetjessë makinës së autorëve, policia ka arritur të identifikojë gjurmët e gishtave të personave që vranë ish efektivin e policisë.

Autoritetet kanë nisur hetimet për të zbardhur ngjarjen e plotë dhe për të identifikuar autorët e krimit.

Thuhet se personat që vranë Arben Bilalin janë njohës të mirë të zonës dhe vrasës me pagesës, sipas newsbomb.al.

Ish polici Arben Bilali u vra përpara shtëpisë së tij nga disa autorë të paidentifikuar më 30 janar./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat