fbpx

Elbasan/ Plas keq sherri, tre të rinjtë me kapele i ngulin thikën 21-vjeçarit

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1.jpg

Një person është plagosur nga tre të rinj me kapele mbrëmjen e sotme në Elbasan. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Elbasan, ku 21-vjeçarit i kanë ngulur thikën.

I plagosuri është shtetasi E.C 21 vjeç dhe autorët janë larguar. I plagosuri është transportuar me urgjencë në spitalin e qytetit.

Gjendja shëndetësore e tij nuk dihet ende, ndërsa Policia ka nisur hetimet për rastin.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303