fbpx

Elgit Doda dhe Klea Huta bëhen prindër për herë të parë, emri i veçantë i vogëlushit (FOTO)

Pritjes i erdhi fundi! Klea Huta dhe Elgit Doda janë bërë prindër sot për herë të parë.

Vetë producenti Elgit Doda ka njoftuar lajmin duke publikuar një foto të vogëlushit në instagram:

“Pak nga pak po formojme pazellin e jetes tone, Klea Huta te dua # KRID, shkruan artisti krahas fotos.

Përmes fotos Elgiti na prezanton Krid-in.

Të shumtë kanë qenë ata të cilët e kanë ururar Elgitin me Klean dhe gjithashtu edhe ne i urojmë mirëseardhjen në këtë jetë!