fbpx

Elita dhe Gjiko më të dashuruar se kurrë, ndajnë momentet romantike nga pushimet

241815475_388974692600957_5059437721748531901_n-640x800.jpg

Çifti shumë i dashur nga publiku, Elita Rudi dhe Gjiko kanë nisur së fundmi pushimet familjare. Ata janë shoqëruar edhe nga një tjetër çift i suksseshëm si është këngëtari Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana.Ata janë miq prej shumë vitesh dhe kanë vendosur që këto pushime t’i kalojnë në shoqërinë e njëri-tjetrit.Ka qenë Elita që ka publikuar disa fotografi në Instagram, ku duket më në formë se kurrë e veshur me bikini.Ndërsa në një foto tjetër ajo shfaqet e ulur në prehrin e Gjikos ku shfaqet se është shumë e lumtur.Padyshim që momentet më të komentuara nga fansat kanë qenë ato të Botës së vogël me të vëllain Zërin.

Advertisement

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303