fbpx

Elita Rudi dështon me fotoshopin, ndjekësit e “kryqëzojnë” me komente negative dhe ironizuese moderatores: O Zot! Ju nuk e doni veten tuaj

elita-rudi-9.jpg

Moderatorja e njohur kosovare, Elita Rudi i ka mahnitur si gjithmonë ndjekësit e saj në rrjetet sociale me format perfekte trupore me fotot e fundit teksa po shijon disa ditë relaksuese në bregdet.

Ajo duket në super formë e veshur me bikini teksa ka pozuar buzë detit. Mirëpo fansat kanë vënë re një detaj i cili mesa duket i ka shpëtuar Elitës.

Në foto mund të vihet re që moderatorja ka përdorur fotoshop tek pjesa e dorës e cila duket si një dorë kukulle. Ndjekësit kanë shpërthyer në komente teksa e kanë ‘kryqzuar’ Elitën për këtë gjë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303