24.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Eliza Dushku jep lajmin më të ëmbël

spot_img

Një lajm i mirë vjen për aktoren shqiptare me famë botërore Eliza Dushku.

Ajo do të bëhet nënë!

Aktorja 38-vjeçare zbuloi lajmin emocionues ndërsa ajo dhe burri Peter Palandjian ishin në premierën e filmit të saj të ri ‘Mapplethorpe’ ‘të enjten më 14 shkurt, në Chelsea Cinepolis në New York City

“Ne jemi shumë të ngazëllyer,” tha Eliza për “Weekly”

Ajo ishte veshur me të zeza dhe dukej shumë elegante në këtë premiere

Eliza dhe Peter lidhën martesë verën e kaluar në qytetin e tyre të lindjes të Bostonit, ndërsa shkëmbyen premtime gjatë një ceremonie intime në oborrin jashtë Bibliotekës Publike të Bostonit. Ky do të jetë fëmija i parë për çiftin. Urime për çiftin e lumtur!

matt smith steps out for screening of mapplethorpe in nc 014239405

matt smith steps out for screening of mapplethorpe in nc 014239405

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat