fbpx

Eliza Dushku zbulon gjininë e foshnjës

Aktorja shqiptare, Eliza Dushku, e cila po korr mjaft sukses në filmat e ‘Hollywood’, po shijon muajt e pritjes së ëmbël.

Pak kohë më parë, Eliza zbuloi për ‘UsWeekly’ se ajo dhe partneri i saj, Peter Palandjian do të bëhen prindër për herë të parë.

Peter dhe Eliza janë martuar në gusht të vitit 2018, në Boston.

Që prej asaj kohe, aktorja ka qenë shumë aktive në ‘Instagram’ ku edhe ka publikuar foto me bashkëshortin dhe foto me barkun e rrumbullakosur.

Në një ndër fotot e postuara, Eliza zbulon gjininë e fëmijës. Së shpejti, Eliza dhe bashkëshorti i saj Peter do të bëhen prindër të një djali./real-news.tv/

View this post on Instagram

This b.boy already so loved.. ?✨?????

A post shared by Official Eliza Dushku (@elizadushku) on