33.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Elota Rudi dhe Gjiko bëhen prindër, i vendosin djalit emrin tipik shqiptar

spot_img

Moderatorja kosovare Elita Rudi dhe këngëtari Gjiko janë bërë prindër dje për herë të parë.

Ata na prezantuan dje me vogëlushin me anë të një postimi në Instagram, pasi gjininë e fëmijës e mbajtën të fshehtë gjatë shtatzënisë.

Elita zbulon se e kanë pagëzuar vogëlushin me emrin Zëri, ndërsa në postimin e saj shkruan:

“Mbrëmë Zoti na bekoi me djalin tonë Zëri Gjikolli. Oh gëzim më të madh në jetë nuk paska!”.

https://www.instagram.com/p/BuI6kEXAre4/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat