fbpx

Eltioni eleminohet nga loja: Debatet me Ilirin më penalizuan

95007021-CDD3-4D00-A23E-B0BF07D95EF1.jpeg

Një tjetër banor i largohet shtëpisë së ‘’Big Brother Vip’’.

Të nominuarit ishin Arbri, Eltioni dhe Iliri.

Shumicën e votave fatkeqësisht e siguroi pikërisht Eltioni.

Ai ka ndërprerë këtë eksperiencë të shkurtët teksa si motiv për këtë penalizim përcakton debatet e forta me Ilirin.

”Historia me Ilirin më ka penalizuar, duhet ta kisha shfaqur në një tjetër moment”,- tha ai.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303