fbpx

Elvana Gjata ndahet nga i fejuari?

Screenshot_9-8.jpg

Mbrëmjen e djeshme kengetarja e njohur shqiptare Elvana Gjata ka qenë e pranishme në një koncert për pavarësinë e Kosovës

Ajo ka performuar kenget e saj dhe ne i kemi ndjekur ne Storyt e njerëzve të pranishëm në koncert që si gjithmonë ka qenë me dyer të mbyllura.

Një gjë që na ka bërë përshtypje  Elvana Gjata e cila u shfaq në koncertin e pavarësisë pa unazë në gisht, duke i bërë të gjithë të dyshojnë se mund t’i ketë dhënë fund fejesës.

“Intv” shkruan se në një intervistë dhënë për “Prive” në muajin korrik 2018 kur Elvana fliste për rikthimin e saj në Prishtinë, pas jetesës në SHBA, gazetarit dhe gjithë publikut i ra në sy unaza e diamantit që këngëtarja mbante në gisht.

E pyetur për këtë dhuratë luksoze, 32-vjeçarja u përpoq t’i bënte bisht pyetjes duke bërë shaka me përgjigjen klishe që thonë personazhet publike në intervista që jetën private e kanë të shenjtë dhe duan ta mbajnë private.

 

Megjithatë asgjë nuk është e konfirmuar pasi mund të mendojmë që kjo ka mund të ketë qenë edhe një ide e Valdrin Sahiti që u kujdes për pamjen e Elvanës, për t’ia lënë vëmendjen të gjithën fustaneve të saj madhështore

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303