30.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Elvana Gjata pa grim dhe me projekte të reja

spot_img

Këngëtarja aq e dashur për ne Elvana Gjata ka postuar disa foto në Instagramin e saj, ku shfaqet pa grim dhe mesa duket po punon me bendin e saj.

Ajo po përgatitet për të tjera projekte për të na surprizuar serish.

Kujtojmë që Elvana vitin e kaluar publikoi albumin që pati një sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor .

Kënga e fundit është balada “Tavolina e mërzisë” që është prodhuar nga dyshja e njohur kosovare, Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku.

Jemi në pritje të projekteve të reja, që mesa duket do të vijnë shumë shpejt.

https://www.instagram.com/p/Bu4GPOIhtiO/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat