33.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Elvana Gjata rikthehet më e fortë se kurrë

spot_img

Pasi kaloi një situatë të vështirë dhe u shkëput nga skena për një periudhë shumë të gjatë, Elvana Gjata duket se do të rikthehet më e fortë se kurrë.

Ajo ka zbuluar një surprizë të këndshme për të gjithë fansat e saj gjatë një interviste të dhënë për mediat kosovare.

Ajo ka thënë se do të rikthehet shumë shpejt me një super projekt të ri. /Real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat