28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Emina Cunmulaj dhe Dua Lipa njihen bashkë familjarisht

spot_img

Modelja e njohur Emina Cunmulaj dhe Dua Lipa njihen me njëra-tjetrën familjarisht dhe ne sapo e zbuluam!

Dy yjet e famshme shqiptare të cilat na kanë bërë të ndihemi krenarë për talentet e tyre duke na përfaqësuar janë takuar bashkë familjarisht.

Këtë gjë na e zbulon Emina e cila ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet përkrah bashkëshortit të saj Sam dhe prindërve të Duas, Dukangjin Lipa dhe Anesa Lipa.

“Familja e bukur Lipa, Dua ti je e mahnitshme, energjia jote dhe bukuria juaj e brendshme është përtej asaj mahnitëse”- shkruan në foto Emina./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat