33.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Emina Cunmulaj do t’u tregojë studentëve amerikanë jetën në fshat, drejt pasarelave më të famshme në botë.

spot_img

Tashmë ish-modelja Emina Cunmulaj do të ndajë eksperiencën para auditorit të Universitetit në Michigan.

Cunmulaj publikoi njoftimin në Insta Story, duke treguar se më 14 prill ajo është ftuar që të flasë para studentëve të universitetit.

Ajo hedh shpesh video ku ka mijra ndjekës ku nxjerr në pah problemet e jetës e saj të përditshme duke i treguar ato bukur dhe me thjeshtësi

Fillimisht përmes një videoje Emina tregoi se ishte shumë e emocionuar, që do të ndante një lajm të gëzuar për të.

Në parantezën e publikuar nga përfaqësuesit e universitetit shkruhet se, Emina u ftua për të dhënë leksione bazuar në eksperiencën dhe sfidat që e çuan nga Mali i Zi dhe jeta në fshat, drejt pasarelave më të famshme në botë.
“Fjalimi i saj do të eksplorojë “dashurinë që jap dhe ndaj me ata në nevojë”, potencialin për një jetë më të mirë për shumë njerëz dhe si ta kanalizojmë kapacitetin tonë për ta bërë botën një vend më të mirë”, shkruhet në fund të shkrimit.
spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat