27.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Emina Çunmulaj nderohet me çmimin e rëndësishëm në eventin e madh

spot_img

E pranishme në eventin madhështor “ODA”  mbrëmjen e kaluar ishte edhe modelja e famshme Emina Çunmulaj. Ajo kishte ardhur enkas nga Amerika për të përfaqësuar shqiptarët e Malit të Zi në këtë event

Në “ODA” gjithashtu Emina u vlerësua më një çmim mirënjohje nga ministri i turizimit, Blendi Klosi.

Ajo e tregoi këtë përmes një postimi në Instagram duke falenderuar Ministrinë e Turizmit për nderin ndaj saj.

“Çfarë nderi të jesh e vlerësuar nga vendi i bukur i Shqipërisë…  Faleminderit Ministrit të Turizmit z. Blendi Klosi dhe Pallatit Presidencial për këtë nder” – shkruan Emina.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat