fbpx

Emina Çunmulaj shfaqet plot ëmbëlsi me dy vogëlushët e saj

emina-2.jpg

Ajo ka një karrierë të gjatë dhe të suksesshme si modele, por është edhe shembulli i një bashkëshorte dhe nëne të përkushtuar. Bëhet fjalë për Emina Çunmulaj e cila krahas një jete luksoze ajo njihet si një person i thjeshtë dhe modest. 

 

 

Modelja shqiptare është nënë e dy vajzave nga martesa e saj me miliarderin iranian , Sam Nazarian   ndërsa shumë shpesh ajo sjell edhe imazhe përkraha tyre.

Këtë herë ajo ka postuar një fotografi ku shihet teksa përqafon dy vogëlushet e saj, Ella dhe Mia, të kombinuara në veshje, nënë e bija dukeshin për mrekulli.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303