fbpx

Emina Cunmulaj tregon problemin e saj, ja çfarë bën ajo!

Screenshot_25-7.jpg

Të gjithë kemi kaluar probleme me fytyrën tone, ashtu sikurse dhe personazhet publike qe janë aq të dashura për ne.

Megjithatë shumica e tyre nuk flasin kurrë për defektet e tyre madje perdorin Photoshopin per ti mbuluar.

Një personazh shumë i njohur dhe i dashur për ne e cila gjithmonë e ka shfaqur veten e saj ashtu siç është, Emina Cunmulaj ka publikuar një video në Instagramin e saj ku shfaqet se ka probleme me lëkuren dhe se është një gjë shumë normale për femrat.

Me pas ajo sugjeron vajzat se çfarë duhet të bëjnë për të mbajtur lëkuren e bukur. Modelja e njohur shqiptare postoi një video në Insta Story, në të cilën tregon pjesët e fytyrës ku aknet janë shumë të dukshme.

Ajo shfaqet në video pa pikë makijazhi dhe me flokët e shpupuritur, ndërsa tregon se po bëhet gati për trajtimin.

 

 

Aknet duket se janë zhdukur nga fytyra e Emina Cunmulajt dhe lëkura e saj ka kaq shumë shkëlqim.

Nëse ndodheni në të njëjtën situatë, besojini maskave të bëra në shtëpi ose lini një takim te dermatologia.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303