17.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

‘Emirates Airline’ veshin avionin me diamante

spot_img

Një aeroplan Boeing 777 i Emirateve të Bashkuara Arabe është zbukuruar për sezonin e festave.

Agjencia e fluturimeve postoi në Twitter fotografinë e aeroplanit me pamje të re, i cili është i mbuluar krejtësisht me diamante, duke i dhënë kështu një efekt ndriçues shumë mahnitës.

Pas publikimit të fotove në rrjetet sociale janë bërë komente të shumta dhe ka nga ata që nuk besojnë se imazhet janë reale.

Por të gjitha këto fjalë i ka “përgënjeshtruar” artistja, e cila është marrë me projektin.

Sara Shakeel është shprehur në një intervistë se imazhet janë të vërtetë dhe se e ka shumë të vështirë të besojë që ja ka dalë mbanë të bëjë virale, atë që shumë arkitektë do dëshironin ta bënin realitet.

https://www.instagram.com/p/BrIeh5TFViM/

https://www.instagram.com/p/Bq83JMLl335/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat