fbpx

Emocione të bukura/Arjola merr një surprizë nga “Vëllai i Madh”

D922294E-0E44-40D8-A8C7-87C04AD778BA.jpeg

Spektaklin e sotëm Arjola ka marrë një surprizë nga “Vëllai i Madh” duke i sjellur asaj vazjën e vogël,Alesian.

Një kor këndoi për banorët këngën e Krishtlindjeve por në brendinë e atij kori ishte një vajzë shumë special,vajza e vogël e Arjolës.

Ajo erdhi dhe me një dhuratë për të duke i sjellur një bluze të shkruajtur “PËR MAMIN TIM TË FORTË”.

Arjola u emocionua shumë nga kjo surprizë dhe nuk i mbajti dot lotët.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303