fbpx

Emocionuese! Dhurohet spektaktël para Covid-2, mjekë dhe pacientë dalin në ballkon

Screenshot_13-2.png

Ansambli i Këngëve dhe Valleve po performon këto çaste para spitalit “Shefqet Ndroqi”. Ata po performojnë për bluzat e bardha dhe pacientët, të cilët nuk kanë nguruar të dalin në ballkon.

Mjekët dhe të sëmurët shihen duke shijuar këngët, por edhe duke filmuar performancën.

Gjithashtu, nuk kanë munguar edhe duartrokitjet.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303