fbpx

Emocionuese/ Ish-banorja e Big Brother jep lajmin e ëmbël

big-e1633197823982.jpg

Ish-banorja e ‘Big Brother 9’  Gerta Shino, ka ndarë lajmin e ëmbël se është shtatzënë.

Gerta prej disa kohësh nuk ka qenë aktive në rrjete sociale dhe zbuloi se arsyeja është pikërisht kjo.

Ish-banorja, e cila jeton me bashkëshortin e saj në Norvegji, tregoi se nuk e ka kaluar shumë lehtë këtë periudhë prandaj priti që gjithçka të shkonte mirë e më pas të ndante lajmin me ndjekësit.

Ndër të tjera ajo tregoi edhe sesi ia dha këtë lajm bashkëshortit e familjarëve.

I urojmë shtatzëni të mbarë Gertës!

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303