fbpx

EMRI/ Emërohet Prefekti i ri i Elbasanit, kush e zëvëndëson Maksim Malajn

FB_IMG_1602076916666.jpg

Klevis Xhoxhi është emëruar Prefekti i ri i Elbasanit.

Mësohet se ai ka zëvendësuar Maksim Malajn, i cili ka dalë në pension.

Kujtojmë që më herët Xhoxhi ka qenë zëvendës kryetar dhe së fundmi drejtor i Kadastrës Elbasan.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303