24.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Emri / Ja kandidati i PS-në në Bashkinë e Selenicës

spot_img

Partia Socialiste ka zyrtarizuar ditën e sotme kandidatine Bashkisë Selenicë.

Ai do të jetë Pëllumb Binaj.

Ndërkohë që të gjithë kandidatët janë zyrtarizuar, tashmë pritet të nis dhe fushata elektorale.

Nga ana tjetër opozita e vendit gjendet jashtë parlamentit, dhe prej disa kohësh është duke zhvilluar protesta të një pas njëshme.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat