fbpx

‘Enca apo Fjolla, kush e ka gjoksin më të mirë’? Reperi i njohur jep përgjigjen perlë

Reperi i njohur, K-Albo ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “Mirage”, ku ka bërë disa zgjedhje mes artistes si pasojë e një loje.

Ai duhet të zgjidhte mes personazheve të njohur të showbizit dhe kur erdhi radha e Encës dhe Fjollës, ai dha një përgjigje epike.

I pyetur se kush e ka gjoksin më seksi Albani u shpreh se pa i provuar nuk mund të flas. “Se di, nuk jam kam parë mirë, pa i provuar s’mund të them gjë. Më duket se Enca i ka më origjinale, por pa i provuar s’di çfarë të them”, u përgjigj reperi.