fbpx

Enca e bën ‘nxehtë’, pozon pa grim dhe e shtrirë në shtrat

Këngëtarja e njohur, Enca nuk lë rast pa provokuar dhe këtë e bën me tendencë.
Edhe në pozat e reja që ka hedhur në Instagram, Enca erdhi goxha joshëse.