fbpx

Enca Haxhia tregon sesi mund të gjendet “burri” nga instagrami..

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia, suprizon me deklaratën e saj në instagram, duke pohuar se është në kërkim të një burri por pse jo edhe te shokeve të rinj. Mesa duket ajo po kërkon një të dashur të ri dhe atë shpreson që ta gjejë në Instagram

Enca ka postuar një InstaStory se është në kërkim të një partneri në jetën e saj, duke treguar edhe menyrën sesi këta të fundit mund të bëhën pjesë për ta njohur këngëtaren.

Mjafton të dërgoni një mesazh në inbox-un e këngëtares, ku tregoni edhe arsyet se pse dëshironi të jeni i dashuri i saj. “Po kërkoj miq të rinj. Dërgoni aplikime dhe arsyen pse dëshironi të jeni miqtë e mi.”

Gjithashtu, po kërkoj për një të dashur të ri. Dërgoni aplikime dhe arsye në mesazh”,- shkruan Enca.