Enca një kuzhiniere e pazakonte, nxjerr gjoksin

Ajo është një nga këngëtaret më të ndjekura dhe më të përfolura në mediat shqiptare.Bëhet fjalë për Encën, e cila gjithmonë di si të tërheqë vëmendjen e të tjerëve.

Megjithatë ditën e sotme duket se i ka kaluar të gjitha pritshmëritë.

Ajo i ka lënë fansat me gojë hapur duke u shfaqur e veshur me përparëse por pa asgjë poshtë saj.

Në këtë postim Enca e quan veten “wifey material” që do të thotë një grua e përsosur për t’u martuar me të.

Lër një koment