fbpx

Enca pozon tërësisht nudo

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia di gjithmonë si të tërheqë vëmendje kur vjen puna tek fotot.

Ajo është gjithmonë aktive në rrjetet sociale dhe kësaj rradhe Enca ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram momentet më pikante të vitit 2018.

Një foto e tillë kaq provokuese, ku ajo shfaqet tërësisht e zhveshur dhe e mbuluar vetëm me një emoji, nuk kishte se si të mos binte në sy.

E ndodhur në Amsterdam Enca pozon tërësisht nudo dhe duke tymosur./real-news.tv

Lër një koment