fbpx

Enca publikon projektin e shumëpritur (VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare,Enca ka publikuar projektin e saj të ri  për të cilin kishte lajmëruar në rrjete sociale javë më parë.

‘Mwah’ quhet kënga e shoqëruar me videoklip të realizuar nga MAX Production. Gjithçka është realizuar nga Apollo dhe Mixey.

Rikujtojmë se këngëtarja pak muaj më parë publikoi këngën  ‘Jealous’ dhe pati goxha sukses.