16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Enca shtatzënë?! Publikon foto

spot_img

Këngëtarja e njohur shqiptare Enca Haxhia gjithmonë di si ta kthej vëmendjen e mediave tek ajo.

Ajo na ka bërë të gjithëve kurioz me publikimin e fotografisë së fundit në  Story në Instagram.

Kaq mjaftoi dhe të gjithë tani janë me sytë nga Enca.

Kjo ishte fotoja e Encës e cila i ka bërë të gjithë me dyshime.

Nuk e dimë nëse është një lojë apo ndonjë i afërm i cili mund t’i falë gëzim me ardhjen në jetë të një fëmije kjo mbetet për tu parë.

Apo mos ndoshta kjo gjë lidhet me ndonje projekt të ri nga Enca?! Nuk e dimë por Enca me siguri do të na tërheqë sërish vëmendjen me vazhdimin e kësaj historie./Real-news.tv/

 

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat