fbpx

Enca sqaron për herë të parë sherrin me Noizyn

Screenshot_10-12.jpg

Enca është padyshim një nga këngëtaret më të komentuara të momentit. Mbrëmë ajo ishte e ftuar në emsionin ‘Ndrrimi i Natës’ në Klan Kosova.

Ndër të tjera këngëtarja foli për herë të parë për sherrinn me reperin e njohur Noizy.

“Do e sqaroj këtë muhabet për herë të parë dhe të fundit. Nuk e kam prekur më parë se nuk jam tipi i personit që dua të fryj skandale se njerëzit flaisn çdo ditë për mua. Do s’dokjo u kthye në skandal. Dhe pjesa që më ka prekur më shumë është se unë kisha një lidhje shqërore me atë artist. Për mua ishte zhgënjim i madh dhe vetëm për respektin që kisha për çfarëdo suksesi që kishim bashkë. Unë nuk kam folur ose nuk kam folur fjalë të këqija. Unë nuk jam përjashtuar se mua s’më përjashton prej vendit tim. Ne kemi pasur suksese të mëdha bashkë. Unë jam shumë krenare për ato suksese, fotot në Instgram akoma i kam, për gjithçka që kemi ndërtuar. Nuk ishte përjashtim, thjesht unë nuk doja të isha më pjesë e asaj gjëje. Mesazhi që mua më ershi ishte ‘Kërko falje publikisht ose do shkruaj diçka në Instagram’. Unë i thashë ‘Hajde takohemi flasim’. Në atë moment unë kuptova që nuk humba një shok, por që nuk kisha patur kurrë një shok. U bë shumë e madhe dhe megjithatë unë isha viktima në këtë temë. Por isha unë ajo që u mbylla gojën para gjithë turrjes së fansave që villnin vrerë sepse unë jam më e madhe se e gjithë kjo’, tha Enca.

-640-0-5bea0a1be9bab.jpg

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *