fbpx

Eneda Tarifa jep lajmin e madh: Nuk kam ndejtur kot por nuk kam qenë…

800-0-627ce62dc77a0.jpg

Prej disa kohësh këngëtarja Eneda Tarifa ka qenë në pauzë sa i përket këngëve të reja. Mirëpo fansat e saj duan të dinë nëse ajo po punon për ndonjë projekt të ri.

“Ndodh që ndonjëherë ne artistët kemi vrull, ndonjëherë kërkojmë pauzë, është me periudha kjo puna e prodhimeve. Unë së fundmi kam punuar 3 këngë, i kam mbaruar dhe jam duke gjetur datat për të regjistruar videoklipet përkatëse. Këtë verë do të ketë të paktën 2, tjetrën do ta lëmë për në vjeshtë. Nuk kam ndejtur kot por nuk kam qenë aktivja që duhet të jem gjatë vitit. Dueti me Renis Gjokën është një këngë e lehtë, tekstin e kam bërë unë, është Reggaeton dhe ka një temë të këndshme që nuk dua t’a zbulojë. Ka të bëjë më një çift që njihen.(qesh)”, bën të ditur Eneda Tarifa.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303