18.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

Eni Koçi reagon për protestën kundër Vuçiçit: Jam e lumtur që sot e gjithë Shqipëria i thotë jo

spot_img

Pas reperit Stresi, edhe këngëtarja Eni Koçi ka dal kundër ardhjes së presidentit serb, Aleksandër Vuçiç, në kuadër të nismës “Ballkani i Hapur”.

Ajo ka shpërndarë një fotografi nga protesta, ku shkruar se është e lumtur që e gjithë Shqipëria i ka thënë jo këtij projekti.

“Krenare. Kundër ‘Ballkanit të hapur’. Jam e lumtur që sot e gjithë Shqipëria i thotë jo këtij projekti. Sot, i gjithë populli shqiptar po refuzon masivisht këtë projekt.

Serbia dhe të tilla marrëveshjesh nuk do të pranohen kurrë nga ne”, ka shkruar Eni në Instastory.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat