fbpx

Enigmatike/ Gjendet e vdekur në banesë 24-vjeçarja, së fundmi ishte fejuar

Zoe Parker, një ish-aktore e filmave pornografik ka ndërruar jetë më 12 shtator. Ajo është gjetur e vdekur në banesën e saj, ndërkohë lajmi u bë i ditur nga i dashuri i saj.

Zoe kishte qenë pjesë e industrisë së filmave pornografik deri në vitin 2019 e më pas kishin nisur një jetë normale në Teksas.

24-vjeçarja së fundmi njoftoi në rrjetet sociale se ishte zyrtarisht e fejuar. Shkaku i vdekjes nuk është bërë i ditur, megjithatë 24-vjeçarja dyshohet se humbi jetën në gjumë.

“Gjithçka po shkonte mirë dhe ajo ishte e lumtur me jetën e saj”, shpjegoi i dashuri.

Një mik, nga ana tjetër, e kujton atë në rrjetet sociale duke u shprehur:

“Ajo kurrë nuk kishte frikë të ishte pikërisht aty ku ishte. Ndriçoi jetën e njerëzve përreth saj, do të më marrë malli shumë për të”.