16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Enrique Iglesias nis turin botëror

spot_img

Enrique Iglesias feston 20 vjetorin e karrierës së saj me një spektakël të madh “All the hits live”. Në turneun e tij të 11 botëror, këngëtari premton spektakël, skenografi e pasur dhe plot surpriza të tjera .

Me më shumë se 100 milionë albume të shitura, 197 çmime, mes të cilëve Grammy Awards, Billboard Awards dhe World Music Aëards, Enrique Iglesias është bërë një ndër artistët më të suksesshëm aktualisht në botë.

Këngë si “Bailamos”, “Rhythm Divine”, “Hero” dhe “Be with You”, janë bërë gjithnjë e më popullore në nivel ndërkombëtar.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat