fbpx

Era Istrefi bashkëpunim me dy emra të njohur botërorë

Këngëtarja e njohur Era Istrefi,  ka bashkëpunuar me disa yje botërorë të cilët i hapën edhe rrugë  karrierës për tu bërë edhe më e famshme përtej kufijëvje shiptarë.

Pas publikimi të një bashkëpunimi mes saj dhe motrës Nora Istrefi, Era i rikthehet bashkëpunimeve më të rëndësishme.

Nëpërmjet një postimi në Instagram ajo ka zbuluar se do të bashkëpunojë me Dimitris Vegas dhe Like Mike.

Sipas këngëtares projekti do të publikohet së shpejti.

Era gjithashtu pritet të performojë në një event mjaft të rëndësishëm të sportit për femra, që do të zhvillohet më 7 qershor deri më 7 korrik 2019 në Paris të Francës./real-news.tv