Era Istrefi sjell projektin me artistin më të famshëm

Siç e dimë për këngëtaren Era Istrafi ka qenë një vit i mbushur me suksese pasi ka bërë bashkëpunime me më të famshmit ne fushen e muzikës botërore.

Por çfarë ka sjellë këtë radhë?

Për fansat ajo publikoi këngën më të re me një bashkëpunim super gjigant me artistin amerikan me prejardhje japoneze, Steven Hiroyuki Aoki, i cili njihet edhe si DJ dhe producent.

“Anything More”, titullohet kënga më e re bukuroshes sonë që i shton koleksionit të shumtë të këngëve në gjuhën angleze.

Kënga është në ritmet e jashtëzakonshme te këngëtares e cila ka një zë të veçantë.

Era na ka paralajmëruar për bashkëpunime dhe projekte të tjera të cilat priten të hidhen në treg shumë shpejt.

 

 

Lër një koment