Era Istrefi ‘statuja’ më e bukur që keni parë!

Era Istrefi, këngëtarja e famshme shqiptare është në përfundim të projektit të saj muzikor ku duket se do të jetë vërtet i veçantë.

Ajo na ka bërë me dije se projekti i rradhës do të jetë një bashkëpunim mes saj dhe motrës Nora Istrefi.

Këto ditë Era është shfaqur krejt ndryshe gjatë xhirimeve.

E vendosur në formë statuje dhe me një sfond lejla Era duket mjaft atraktive.

“Statuja e lodhjes” ka shkruar Era krahas fotografisë.

Era pritet të shfaqet edhe kështu:

Kurse Nora i ka qëndruar klasikes, e veshur me një fustan të zi nga Valdrin Sahiti.

Klipi mendohet të ketë edhe efekte vizuale apo të animuara.Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim./real-news.tv