fbpx

Erik Fullani harron vajzën e Majlinda Bregut, kapet mat duke u puthur me një vajzë

Prej disa muajsh Erik Fullani dhe vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu bëri kanë qenë në qendër të mediave rozë për romancën e tyre të cilën fillimisht e mbajtën të fshehtë. Mirëpo teksa u përfolën për një ndarje të mundshme, ishte Kejda ajo që konfirmoi me një foto se ajo është në lidhje me Erikun, ama ata nuk e ndjekim më njëri-tjetrin në Instagram dhe Fullani është kapur mat me një tjetër femër në Dhërmi.

“Joq.al” ka publikuar foton e djalit të ish-guvernatorit të bankës, i cili shfaqet duke u puthur me një vajzë brune.

rikos.jpg

 

Ende nuk dihet nëse Eriku dhe Kejda i kanë dhënë fund me njëri-tjetrin. Mbetet të presim për reagimin e Kejdës, e cila gjatë këtyre ditëve nuk ka qenë tepër aktive në rrjete sociale.