13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

Erik Fullani në një histori dashurie me vajzën e Majlinda Bregut?

spot_img

Erik Fullani është një nga djemtë me të përfolur për jetën private dhe disa muaj më parë ai pranoi se ishte në një lidhje me një bukuroshe të quajtur Maria Chiara.

Mirëpo mesa duket lidhja e tyre ka marrë fund pasi Eriku sot po përflitet se është në një lidhje me një vajzë tjetër.
Bëhet fjalë për vajzën e ish-deputetes Majlinda Bregu, Kejdën

Dyshimet kanë lindur pasi dyshja ndodhen aktualisht në Romë dhe kanë postuar foto nga të njëjtat vende, Koloseu i Romës apo shatërvani i famshëm Fontana Di Trevi ku shkojnë të dashuruarit.

“Intv.al” ka vënë re gjithashtu se në një prej fotove të postuara nga Eriku shfaqet edhe Kejda, siç mund ta shihni nga veshja dhe thonjtë e saj.

 

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat