28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Erion Braçe flet për herë të parë si Zv.Kryeministër

spot_img

Zv/ kryeministri i sapoemëruar i Shqipërisë, Erion Brace ka thënë për mediat fill pas përfundimit të mbledhjes së Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste se detyrat që shtrohen tanimë përballë tij janë, ofrimi i shërbimeve në administratë për qytetarët dhe mos pagimi i tyre me asnjë qindarkë.

Teksa u pyet edhe për vlerësimin që i bënë kolegët e tij në mbledhjen e sotme, Brace u shpreh: Ajo duartrokitja në sallë do të thotë më shumë se çdo gjë tjetër.  (real-news.tv)

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat