fbpx

Erion Braçe flet për herë të parë si Zv.Kryeministër

1545995558_brace.jpg

Zv/ kryeministri i sapoemëruar i Shqipërisë, Erion Brace ka thënë për mediat fill pas përfundimit të mbledhjes së Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste se detyrat që shtrohen tanimë përballë tij janë, ofrimi i shërbimeve në administratë për qytetarët dhe mos pagimi i tyre me asnjë qindarkë.

Teksa u pyet edhe për vlerësimin që i bënë kolegët e tij në mbledhjen e sotme, Brace u shpreh: Ajo duartrokitja në sallë do të thotë më shumë se çdo gjë tjetër.  (real-news.tv)

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *