27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Erion Veliaj ndan gëzimin në Krishtlindjet e këtij viti

spot_img

Festat e fundvitit kanë qenë të bekuara për kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj dhe bashkëshorten e tij Ajola Xoxa.

Këto kanë qenë Krishtlindjet e para që ata kanë festuar bashkë me djalin tyre Kajan.

Veliaj ka postuar një foto të bashkëshortes dhe djalit para pemës së Krishtlindjeve.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat