fbpx

Erion Veliaj pjesë e filmit “Dy gisht mjaltë”

Screenshot_29-3.jpg

Është mbajtur mbrëmjen e djeshme pre-premiera e filmit “2 gisht mjaltë” me protagonistë kryesorë Ermal Mamaqin dhe Elvana Gjatën.

 

Të pranishëm ishin shumë personazhe të njohur, të cilët publikuan në profilet e tyre në rrjetet sociale, foto e video nga filmi si dhe shprehën mendimin e tyre për të.

Një ndër ta ishte edhe kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i cili shoqërohej nga bashkëshortja Ajola Xoxa. Siç dihet, Veliaj është pjesë e filmit të shumëpritur në të cilin luan një rol.

Kryebashkiaku ka publikuar një foto në “Instagram”, ku shfaqet së bashku me Ajolën dhe dy personazhet kryesorë

Në përshkrim e foto, Erion Veliaj zbulon edhe eksperiencën e tij si aktor në filmim e njohur.

Një super film i @ermalmamaqiofficial dhe @elvanagjataaaa që do ju shkulë brinjët nga të qeshurat me lot! ? Sa nevojë kemi të relaksohemi të gjithë pak si shoqëri! ?? Ah, pamjet e Tiranës? SUPER! ?

P: Kanë dhe një aktor të lodhur në fund, por të tjerët janë shumë mirë! ?”, shkruan Veliaj bashkëngjitur me foton.

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303