Ermal Fejzullahu dhe Butrint Imeri nesër rikthejnë hitin “Për një dashuri”

“Për një dashuri” është një nga këngët më të suksesshme të Ermal Fejzullahut. Por, me nje version të ri, e tani në duet, këngëtari nesër do ta rikthejë atë bashkë me Butrint Imerin.

Dyshja tashmë ka treguar që nesër do të publikohet ky bashkëpunim, ndërsa kanë zbuluar edhe pak nga videoklipi, që duket se do të jetë mjaftë i veçantë.